10 найкращих голів Світового кубка усіх часів

У СВІТІЙСЬКОМУ КУПАЦІ ЦЬОГО РОКУ, безумовно, є своя справедлива частка електризуючих ударів, минулі роки показали нам те саме. Подивіться на 10 наших улюблених голів Світового кубка усіх часів, не в конкретному порядку.

Дієго Марадона: Аргентина проти Англії, 1986 рік

Ні, це не горезвісна мета "Рука Божа". Цей прийшов менше ніж через 5 хвилин під час тієї ж гри. Отримавши м'яч, Марадона увімкнув реактивні двигуни і за 10 секунд пробіг 60 метрів, проїжджаючи повз чотирьох англійських захисників (Террі Батчер мав радість двічі простудити) та воротаря Пітера Шилтона, перш ніж випустити м'яч у відкриту ворота. Незважаючи на те, що ще до обговорення, за фанати зі всього світу проголосували ціль "Світового кубка світу" у 2002 році.

Денніс Бергкамп: Нідерланди - Аргентина, 1998 рік

Деніс Бергкамп знадобився менше 2,5 секунд, щоб сформулювати рішення за рахунок 1-1 протягом 90-ї хвилини чвертьфінального матчу між Голландією та Аргентиною: три точні дотики м'яча (усі зроблені правою ногою). З першим дотиком Бергкамп витончено лежить у довгому проході Франка де Бура перед тим, як замітати Роберто Аялу на дотик номер два, лише щоб завершити серію, вміло розмістивши прострілений голкіпер Карлоса Роа у дальній верхній кут.

Майкл Оуен: Англія проти Аргентини, 1998

До цього моменту Майкл Оуен добре знав своє ім’я в молодому віці 18 років. Отримавши м'яч у ході півзахисного поля, Оуен проходить швидкість опозиції та зустрічає свого останнього захисника віч-на-віч. Він хилиться ліворуч і рухається праворуч, струшуючи Роберто Аялу на секунду, перш ніж вистрілив м'яч через рамку в дальний кут воріт. Після цього, ну, Оуен уже не був такою таємницею.

Пеле: Бразилія проти Швеції, 1958 рік

За сорок років до досягнення цілі Оуена, Пеле оголосив світові у віці 17 років із цим вражаючим голом проти Швеції у фіналі Кубка світу. Збивши грудьми Нілтона Сантоса грудьми, Пеле переводить м'яч по захисника Бенгта Густавссона, перш ніж послати його повз Карла Свенссона низьким залпом. Рахунок матчу закінчився в 5: 2, коли Бразилія перемогла, давши їм перший трофей Кубка світу - речі ніколи не були однаковими.

Карлос Альберто: Бразилія проти Італії, 1970 рік

Цього разу навколо Пеле не був бомбардиром, але він надавав деяку допомогу. Сцена починається з Clodoaldo, коли він без зусиль маневрує навколо чотирьох італійських гравців, перш ніж передавати м'яч Рівеліно, який швидко знаходить Джаїрзіньо вниз. Пеле подає короткий пас від Джарзіньо перед подачею м'яча Карлосу Альберто, рухаючись на повній швидкості, який пробиває м'яч у ворота суперника. Вже далеко вперед на табло, Бразилія знову приносить трофей додому.

Саїд Аль-Овайран: Саудівська Аравія проти Бельгії, 1994 рік

Саїд Аль-Овайран вийшов на сольну місію, щоб забити цей гол у матчі Кубка світу з Саудівською Аравією 1994 р. Проти Бельгії. У 2002 році його гол отримав шосте за кількістю голосів за «Світовий чемпіонат світу з футболу». Через п’ять хвилин півзахисник отримав пас і почав бігати. Він продовжував бігати, пролітаючи повз декількох гравців у процесі, поки не знайшов можливості відправити м'яч, що наближається до Мішеля Предхемма, добігаючи гол. Визначення та зусилля Аль-Овайрана зберегли надії на Чемпіонат світу з футболу Саудівської Аравії 1994 р., Пізніше зірвані Швецією у 16-му раунді.

Роберто Баджо: Італія проти Чехословаччини, 1990 рік

Гол Баджіо проти Чехословаччини в 1990 році часто згадується як "гол турніру". Отримавши один-два з Джузеппе Джанніні, Баджіо переносить м'яч аж до штрафного майданчика, розбиваючи велику частину оборони в процесі. Відступивши ліворуч і втративши свого останнього захисника, Баджіо перекинув м'яч повз воротаря з прямого центру штрафного майданчика, щоб забити. На жаль, однаково запам'ятовується кефаль і пропущений пенальті.

Георге Хагі: Румунія - Колумбія, 1994 рік

Граючи в Пасадені під час чемпіонату світу з футболу 1994 року, Хагі отримав короткий прохід на землю майже півзахисту. Після жменьки коротких дриблівок він випускає м'яч з дальнім ударом. Колумбійський воротар Оскар Кордоба стрибає, рука витягнута в повітрі, але мало що можна було зробити. М'яч вдаряється об задню частину сітки. Румуни святкують, продовжуючи шлях до чвертьфіналу.

Естебан Камбіассо: Аргентина проти Сербії та Чорногорії, 2006 рік

Аргентина перемогла Сербію та Чорногорію у перемозі 6: 0 під час Чемпіонату світу з футболу 2006 року, а серія "24 проходи", що завершилася ціллю Камбіассо, є ідеальним підсумком. Аргентинці випадково передали м'яч між собою протягом майже 90 секунд до того, як Камбіассо, на відстані 12 метрів, отримав м'яч з гарного заднього кута і пробив його в задню частину сітки. Метою була ідеальна демонстрація стилю Аргентини.

Арі Хаан: Нідерланди проти Італії, 1978 рік

Найвідомішим голом Арі Хаана був його удар на 40 ярдів проти Італії у другому груповому етапі ЧС-1978. Хаан намотав і здійснив удар на далеку відстань до італійської мети. Дітано Зофф, італійський воротар, стрибнув і продовжив спробу зупинити спробу, але був невдалий, коли м'яч відскочив від ворота та рикошетом у задню частину сітки.

Подивіться відео: ГОЛ ВРАТАРЯ ОТ ВОРОТ ДО ВОРОТ. 10 невероятных голов вратарей в футболе. Футбольный топ. @120 ЯРДОВ